średnia ocen: 5.0
aktualnie: ZAMKNIĘTE

Gabinet „Egomed” to wyjątkowe miejsce, gdzie wykonywane są najnowocześniejsze zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. W gabinecie ponadto przeprowadzane są konsultacje neurologiczne oraz leczenie pacjentów z wykorzystaniem toksyny botulinowej u chorych po udarch mózgu, urazach mózgowych, z dystoniami i bólami migrenowymi głowy.
Serdecznie zapraszamy do gabinetu Egomed mieszczącego się w nowoczesnym biurowcu położonym w Świętochłowicach w dzielnicy Zgoda, 5 minut drogi od Drogowej Trasy Średnicowej. W bezpośrednim sąsiedztwie budynku znajduje się bezpłatny strzeżony parking do dyspozycji klientów. Komfortowo urządzony klimatyzowany gabinet i poczekalnia znajdują się na II piętrze.
Każdy pacjent jest u nas traktowany indywidualnie. Leczenie dostosowujemy w taki sposób, aby skutecznie i bezpiecznie powstrzymać i usunąć skutki upływającego czasu oraz poprawić drobne niedoskonałości urody. W trosce o pełny komfort i najwyższą jakość usług dbamy o to, by pacjent podczas zabiegów czuł się zrelaksowany i odprężony. Zapewniamy całkowitą dyskrecję.
W naszym gabinecie oferujemy szeroki zakres zabiegów, co sprawia, że możemy dopasować nasze działania do wszystkich potrzeb pacjentów. Największą popularnością cieszą się zabiegi usuwania zmarszczek (BOTOX), wypełniania kwasem hialuronowym, mezoterapii, peelingi chemiczne, zabiegi osocza bogatopłytkowego, a także zabiegi usuwania cellulitu i tkanki tłuszczowej. Wszystkie używane przez nas preparaty mają gwarancję najwyższej jakości oraz posiadają certyfikaty Medical Device klasy IIB/III. Profesjonalizm oraz jakość świadczonych usług są naszymi priorytemi.

Galeria

DANE KONTAKTOWE

EGOMED Medycyna Estetyczna i Neurologia

Wojska Polskiego, 39A/21
41-600 Świętochłowice
Budynek "Perfekt Developer"

GODZINY OTWARCIA

Pn
16:00 - 21:00
Wt
16:00 - 21:00
Śr
16:00 - 21:00
Czw
16:00 - 21:00
Pt
16:00 - 21:00
Sb
10:00 - 15:00
Nd ZAMKNIĘTE